Cestovní kancelář STEFANNY je s Vámi již 33. sezónu.

Cesty za dobrodružstvím, odpočinkem a objevování krás všech koutů světa. To vše vám naše opavská cestovní kancelář přináší již od roku 1992.

Už tehdy jsme se stali opravdovými průkopníky charterových letů z ostravského letiště do bulharského Burgasu, což nás postavilo na první příčku v oblasti dostupnosti exotických destinací pro klienty nejen z našeho regionu.

Jsme hrdí na to, že jsme pomohli poznat nezapomenutelnou atmosféru slunečných pláží co nejširší skupině našich spoluobčanů.

Vždy jsme se s našimi klienty snažili navázat vřelé a osobní spojení, stát se jejich věrným průvodcem při cestě za zážitky a přinášet všem to nejlepší, co může svět cestování nabídnout. A nejen to. Díky partnerství s největšími cestovními kancelářemi jsme schopni nabízet široký výběr destinací doslova po celém světě.

Jsme tu, abychom vám pomohli napsat svou vlastní knihu skvělých zážitků a krásných vzpomínek z vašich dovolených. Připojte se k nám, staňte se součástí naší bohaté historie a nechte nás uskutečnit všechny vaše cestovatelské vášně.

Děkujeme za přízeň!

Ing. Stefanie Fousová
ředitelka cestovní kanceláře STEFANNY s.r.o. a kolektiv

 

Naše cestovní kancelář vlastní Koncesní listinu pro provozování cestovní kanceláře č.380601- 29003-02. Jsme členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur.

Cestovní kancelář STEFANNY s.r.o.

Opava, U Jaktařské brány 4 (centrála)

tel: 553 710 569, 606 748 863

e-mail: info@stefanny.cz

 

 

Zasílání speciálních
nabídek a akcí

Vyhledejte si svou dovolenou

 

Dále nabízíme

AČCKA ECTAA Travel service Airport Ostrava Generali pojišťovna